Telefon ile Sipariş : Çarşı : 0 (236) 239 89 22 / Bozköy : 0 (236) 236 30 80

SİPARİŞ SEPETİM

Kurumsal

1987 yılında Pizza Gondolle adıyla yola çıkan Bur-King Pizza , farklı lezzetleri, deneyimli kadrosu ve hijyene verdiği önem ile kısa zamanda benimsenmiş , Manisa’da öne çıkan bir uğrak noktası haline gelmiştir.

Gıda piyasasındaki yerini gittikçe sağlamlaştırarak faaliyetlerine Pizza Napoli adıyla devam etmiş ve 1999 yılında halen kullanmakta olduğu markalaşma yolunda ilerleyen Bur-King Pizza ismini almıştır.Manisa ili merkezinde ; Merkez ve Bozköy olmak üzere iki şube ve Tatvan’da bir şube olmak üzere toplam üç şube ile hizmet vermekte olan Bur-King Pizza’nın yeni şubelerle ilgili çalışmaları yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Manisa ilinin ilk pizzacısı olma gururunu yaşayan ve Ege bölgesinde yavaş yavaş yer edinmekte olan işletme , Bur-King Pizza ailesine yeni üyeler ekleyerek kalite standartlarından ödün vermeden büyüme düşüncesindedir. Pizza ve fastfood çeşitlerinde lezzetli ve geniş bir yelpazeyi tüketicinin beğenisine sunmak için ciddi ve planlı bir şekilde , emin adımlarla ilerleyen firma , yeni şubeler için franchising olanakları da sağlamaktadır.

  
  
Kampanya Kartımız  
Tüm Franchisee adaylarımız bölge analizi ve mimari tasarımdan eğitime , menü hazırlamadan operasyonel denetime kadar firma tarafından etkin danışmanlık desteği göreceklerdir. Samimiyet , güvenilirlik , profesyonel anlamda gelişme isteği ve yenilikçi bir politikayı benimseyen tüm Franchisee adayları için irtibat telefonları ;

+90.236 231 54 35
+90.236 239 89 22